Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc

Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc

Ahoj přátelé běhání! Přestavte si pocit, když vaše vášeň pro běhání může skutečně změnit životy. Představujeme vám "Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc", nezapomenutelný závod s ohromným smyslem. Tento mimořádný běžecký happening spojuje závody a charitu, aby pomohl těm, kteří potřebují pomoc. Od každého proběhnutého kilometru a každého překonaného kilometrového cíle se sbírá finanční podpora pro paraple, organizaci podporující lidi s omezenou pohyblivostí. Přijďte a zjistěte, jak váš běžecký krok může udělat velký rozdíl. Zažijte neuvěřitelný pocit vzrušení překonáním vlastních hranic a přispějte k dosažení něčeho skutečně výjimečného. Připojte se k nám na Běhu pro paraple a společně běžme pro dobrý skutek!
Jak se přihlásit k účasti: Jednoduchý postup

Jak se přihlásit k účasti: Jednoduchý postup

Přihlášení k účasti na běhu pro paraple je jednoduché a rychlé. Níže najdete jednoduchý postup, který vám pomůže přihlásit se a stát se součástí této skvělé akce.

  1. Navštivte naši webovou stránku www.behproparaple.cz
  2. V horní nabídce klikněte na sekci „Přihláška“
  3. Vyplňte všechna požadovaná pole v online formuláři
  4. Přečtěte si a potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů
  5. Klikněte na tlačítko „Odeslat přihlášku“ a hotovo!

Po úspěšném odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail s informacemi o dalších krocích. Zároveň vás budeme průběžně informovat o veškerých důležitých detailech spojených s během pro paraple. Pokud byste měli jakékoli otázky, neváhejte se obrátit na naše kontaktní údaje uvedené na webové stránce.
Podpora dobré věci: Jak se můžete stát sponzorem a přispět ke zlepšení životů handicapovaných lidí

Podpora dobré věci: Jak se můžete stát sponzorem a přispět ke zlepšení životů handicapovaných lidí

Dobrý den všichni! Rádi bychom vás pozvali na naši charitativní akci s názvem „Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc“. Chtěli bychom tímto způsobem podpořit a přispět ke zlepšení životů handicapovaných lidí. Chceme si vzít příklad z jejich odvahy a odhodlání a ukázat, že jsme u nich a jejich potřeb nejen my, ale také naše komunita.

Jak se můžete zapojit a stát se sponzorem? Můžete si vybrat, zda se sami chcete zúčastnit běhu, nebo zda chcete podpořit někoho jiného.

  • Pokud se chcete zúčastnit běhu, můžete se zaregistrovat na našem webu a přispět registračním poplatkem. Pomozte nám dostat se do cíle a získejte úžasný zážitek z běhání pro dobrou věc. Každý kilometr se počítá!
  • Pokud se běhu sami nechcete zúčastnit, ale rádi byste podpořili někoho jiného, můžete si vybrat svého běžce na našem webu a přispět finančním darem. Vaše příspěvky nám pomohou nejen pokrýt náklady spojené s organizací akce, ale také přispějí ke zlepšení kvality života těchto lidí.

Moc si vážíme vašeho zájmu a podpory. Vaše příspěvky nám umožní vytvořit lepší budoucnost pro ty, kteří ji nejvíce potřebují. Zlepšete životy handicapovaných lidí spolu s námi!


Akce pro děti: Nápadité a zábavné aktivity, které přilákají i ty nejmenší

Akce pro děti: Nápadité a zábavné aktivity, které přilákají i ty nejmenší

Jste na správném místě, abyste získali informace o nadcházející akci „Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc“! Tato akce je určena pro děti všech věkových skupin, ať už jsou nejmenší nebo třeba už trochu větší. Cílem tohoto běhu je přilákat děti a rodiny dohromady, aby se společně zabavili a zároveň přispěli na dobrou věc. Na této akci si děti budou moci vyzkoušet různé nápadité a zábavné aktivity. Od skákání na trampolíně, přes hledání pokladů až po malování a tvorbu různých věcí. Během běhu si děti také budou moci vyzkoušet různé soutěže a závody, které jsou přizpůsobeny jejich věku a schopnostem. Pro ty nejmenší je připravena speciální zóna plná nerovnosti, která pomáhá rozvíjet jejich rovnováhu a pohybové dovednosti. Pro starší děti je připravena nafukovací hradina, na které se budou moci vyřádit. Během celé akce také nebude chybět občerstvení pro děti i rodiče, které bude zahrnovat různé zdravé svačinky a pití. Tak neváhejte a přijďte se společně s vašimi dětmi zapojit do běhu pro paraple! Děti si užijí spoustu zábavy a vy můžete být jistí, že svým přispěním pomáháte těm, kteří to nejvíce potřebují. Přijďte a staňte se součástí této skvělé akce!
Zážitky z minulých ročníků: Nejlepší momenty a vzpomínky z dřívějších ročníků běhu pro paraple

Zážitky z minulých ročníků: Nejlepší momenty a vzpomínky z dřívějších ročníků běhu pro paraple

Běh pro paraple je neuvěřitelnou událostí, která nám dává příležitost přispět k něčemu skutečně významnému. Při pohledu zpět na minulé ročníky jsme plní radosti a hrdosti, vybavují se nám úžasné momenty a vzpomínky, které nás posilují v přesvědčení, že naše úsilí má smysl.

Jedním z nejsilnějších okamžiků každého ročníku je samotný start závodu. Vidět stovky lidí společně na startovní linii, připravených doběhnout do cíle pro dobrou věc, je opravdu dojemné. Cítíme v té chvíli obrovskou solidaritu a sílu společenství, která nás provází celým závodem.

Další vzpomínky, které si s sebou z každého ročníku odneseme, jsou setkání s paraplegiky a jejich osobními příběhy. Ti, kteří jsou na svém životním putování limitováni trendy, jsou neuvěřitelným příkladem síly, odhodlání a odhodnocení. Je vždy inspirující poslouchat jejich příběhy a být součástí tohoto neuvěřitelného kolektivního úsilí o podporu a pomoc.

Na každém ročníku jsme také měli radost vidět, jak se rozmáhá povědomí o problematice paraplegie a jak se postupně daří překonávat předsudky a bariéry. Díky této akci jsme společně učinili velký krok vpřed směrem k většímu porozumění a integraci paraplegiků do naší společnosti.

Některé z nezapomenutelných okamžiků z minulých ročníků:

  • Umělecká vystoupení a inspirativní řeči od lidí, kteří paraplegii překonali a dosáhli vynikajících výsledků ve svém životě
  • Závěrečný ceremoniál plný emocí a slz štěstí, kdy jsme společně vyhlásili finanční částku, kterou jsme dokázali vybrat pro podporu paraplegiků
  • Bezpočet smíchu, úsilí, radosti a přátelství, které jsme si s sebou odnesli z každého závodu

Běh pro paraple je jedinečným zážitkem, který stojí za to zažít. V minulých ročnících jsme společně udělali velký rozdíl a doufáme, že i letos se nám podaří dosáhnout ještě větších úspěchů. Přijďte se s námi připojit a běžte pro dobrou věc!


Motivace a povzbuzení: Inspirující příběhy a úspěchy běžců s handicapem

Motivace a povzbuzení: Inspirující příběhy a úspěchy běžců s handicapem

Běh pro paraple je nezapomenutelnou událostí, která na jednom místě spojuje běžce s handicapem, jejich rodiny a přátele, a zároveň pomáhá šířit povědomí o problematice lidí se zdravotním postižením. Tato akce je ideální příležitostí pro inspiraci, motivaci a povzbuzení všech účastníků. Nejlépe to vystihují příběhy a úspěchy běžců s handicapem, kteří překonávají vlastní hranice a dokazují, že nic není neřešitelné. Jedním z takových běžců je například Jana Nováková, která před pěti lety přišla o nohu při dopravní nehodě. Mnoho lidí by se v takové situaci zlomilo, ale Jana se rozhodla nevzdat. S podporou rodiny a rehabilitačních specialistů se vrátila k běhání a postupně začala trénovat na svou první maraton. S odhodláním a vytrvalostí dokázala dokončit ten náročný závod a stát se inspirací pro mnoho lidí. Její příběh je důkazem toho, že cíle jsou dosažitelné, i když se zdají nemožné. Dalším motivujícím příkladem je Tomáš Novotný, který se narodil s poruchou koordinace pohybů. Běhání mu velmi pomáhá s rozvojem motoriky a zlepšením jeho celkové fyzické kondice. Tomáš se rozhodl běžet pro dobrou věc a zapojil se do Běhu pro paraple. Několikrát dokázal dokončit půlmaraton a jeho odhodlání inspirovalo mnoho lidí. Tomášův příběh je připomínkou toho, že běhání může být nejen zdravé a přínosné pro naše tělo, ale také může mít velký sociální dopad. Těchto příběhů je mnoho a každý z nich je zdrojem motivace a povzbuzení naší vlastní cesty. Běh pro paraple nám ukazuje, že se skutečně můžeme překonat a dosáhnout úžasných výsledků, pokud se naše srdce a mysl spojí v jediném cíli. Takže proč nevytáhnout ty běžecké tenisky a vydat se na svou vlastní inspirativní a úspěšnou cestu?
Dobrovolnictví a zapojení: Jak se můžete aktivně angažovat a pomoci při samotném průběhu akce

Dobrovolnictví a zapojení: Jak se můžete aktivně angažovat a pomoci při samotném průběhu akce

Nemáte-li možnost se zúčastnit Běhu pro paraple jako běžec, můžete se stále aktivně zapojit a pomoci nám tím, že se stanete dobrovolníkem! Dobrovolníci jsou nepostradatelnou součástí úspěšného průběhu akce a jejich pomoc je vždy vítána.

Pokud si nejste jistí, jak můžete pomoci, existuje mnoho různých úkolů, které vyžadují dobrovolnickou podporu. Například můžete se přihlásit jako průvodce pro běžce s handicapem nebo dohlížet na bezpečnost na trati. Další možnosti zahrnují registraci běžců, distribuci pití a občerstvení, či organizaci dětského programu pro návštěvníky.

Abychom vám usnadnili přehled o volných pozicích a jejich časovém rozvržení, vytvořili jsme tabulku s podrobnostmi. Můžete si vybrat, kterou část akce byste chtěli podpořit a čas, který jste ochotni věnovat. Pokud máte zájem se stát dobrovolníkem, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a my vám poskytneme bližší informace.

Úkol Časový rozsah
Průvodce běžce s handicapem 10:00 – 13:00
Registrace běžců 8:00 – 11:30
Distribuce pití a občerstvení 9:30 – 15:00
Organizace dětského programu 12:00 – 16:00

Nezáleží na tom, na jak dlouho se rozhodnete zapojit. Každá vaše pomoc je cenná a oceníme ji. Společnými silami dokážeme udělat změnu a pomoci těm, kteří to potřebují. Zúčastněte se Běhu pro paraple jako dobrovolník a přispějte ke krásnému úspěchu této dobročinné akce!

Běh pro paraple: Běžíme pro dobrou věc Pro mnoho z nás není nic přirozenějšího, než se rozhýbat a vyběhnout si. Ale co kdybyste mohli svůj běh proměnit v něco daleko významnějšího? To je přesně to, co nabízí „Běh pro paraple“ – charitativní událost, která propojuje běhání se skvělou věcí. „Běh pro paraple“ je společná iniciativa řady neziskových organizací a sportovních nadšenců, kteří se spojili, aby pomohli těm, kteří potřebují naše podpory nejvíce – lidem s postižením páteře a šedého zákalu. Každoročně se pořádá běžecká akce, při které se běžci ze všech koutů země sjíždějí do jednoho místa s cílem vybírat finanční prostředky pro ty, kteří čelí těžkostem. Jedinečnost „Běhu pro paraple“ spočívá ve spojení sportu, dobrovolnictví a solidarity. Běžci mají možnost zúčastnit se vytrvalostního závodu na různých tratích a v různých kategoriích – každý může najít tu, která mu vyhovuje nejvíce. Zároveň mohou běžci získat sponzory a podporovatele, kteří přispějí finanční částkou na charitativní účet. Každý kilometer, který běžec absoluje, se promění v dary a podporu pro lidi s postižením. Nejenže je „Běh pro paraple“ skvělou příležitostí zlepšit své fyzické zdraví a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují, ale také je to prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností a setkávání se s inspirativními lidmi. Takže, pokud milujete běhání a chcete se zapojit do skvělé charitativní akce, neváhejte a připojte se k „Běhu pro paraple“. Společnými silami můžeme dosáhnout fantastických výsledků a změnit životy těch, kteří to potřebují.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *