O nás

Vítejte v rodině svobodnachuze.cz, kde se vášeň pro chůzi naboso a zdraví nohou mísí s humorem a lehkostí být. Jsme skupina nadšenců, kteří jednoho dne odhodili své těsné boty a rozhodli se pro cestu plnou svobody, doteků přírody a nekonečných dobrodružství. 

Naše Poslání

Naším posláním je inspirovat, vzdělávat a podporovat každého, kdo se chce připojit k revoluci chůze naboso. Chceme rozšířit povědomí o výhodách, které přináší nošení barefoot obuvi a životní styl, který je s tím spojen. Věříme, že změna začíná u nohou a my jsme tady, abychom vás vedli každým krokem této cesty.

  • Svobda
  • Zdraví
  • Barefoot komunita

Není to jen o botách. Je to o způsobu života, o pocitu písku mezi prsty, o radosti z prvního kroku na rosou pokryté trávě. Je to o objevování světa z nové perspektivy. A my jsme tady, abychom vás na této cestě doprovázeli s úsměvem, odbornými radami a spoustou motivace.

Jsme tým kreativců, pisatelů, testerů a, ano, věčných optimistů, kteří věří, že nejlepší spojení s přírodou je to, které začíná u vašich nohou. Naše mise? Přinést vám nejen informace, ale i inspiraci a humor na cestě k nožní svobodě.

Věříme, že chůze naboso není jen o obouvání barefoot bot – je to filozofie, životní styl, revoluce! A my jsme její hrdí průkopníci. Naše filozofie je jednoduchá: „Chodidla na svobodu, mysl na relax a smích na rty.“

Láska k přírodě, vášeň pro zdraví a přesvědčení, že každý z nás může žít šťastněji, když nasloucháme svým nohám. A také ten pocit, když si po dlouhém dni sundáte boty a řeknete si: „Ach, tohle je život!“

Jaký Je Náš Přístup?

Přístup máme tak otevřený, jako když rozepnete sandály v létě. Píšeme otevřeně, upřímně a s nadhledem. Naše recenze jsou férové, naše rady jsou praktické a náš humor? No, ten je prostě neodolatelný.

Proč Děláme To, Co Děláme?

Protože věříme, že každý z nás si zaslouží prožít ten neuvěřitelný pocit svobody, který přináší chůze naboso. A protože, upřímně, kdo by nechtěl pracovat v ponožkách (když už vůbec musíme nosit něco na nohou)?

Připojte Se K Nám!

Pokud vás naše filozofie oslovila, máte rádi své nohy a nebojíte se občasného šimrání trávy mezi prsty, pak jste na správném místě. Připojte se k nám a staňte se součástí rodiny svobodnachuze.cz, kde je každý den příležitostí k bosému dobrodružství.

A pamatujte, ať už jste v kanceláři, doma nebo na vrcholu hory, vždy je ten správný čas sundat si boty a nechat vaše nohy dýchat. Protože my v svobodnachuze.cz věříme, že nejlepší cesta k štěstí vede bosýma nohama přes srdce smíchu. Přidejte se k nám a objevte, jak může být život bez pout krásný!