Froddo Prewalkers Winter Fuchsia Zobrazit větší

Froddo Prewalkers Winter Fuchsia 2016

Nový produkt

Zimní verze nejlehčích a nejměkčích botek s gumovou podrážkou, jaké máme. Ideální pro první krůčky do chladného počasí, kdy se o teplelný komfort postará přírodní vlna. Tento model je z roku 2016 a je vhodný pro děti s nizkým nártem a úzkou nohou. Pokud má váš chodec nárt vyšší, volte spíše verzi roku 2017 nebo model na tkaničky - ideálně doporučujeme vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Praze.

Více informací

Skladem

990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

UPOZORNĚNÍ

Řada prewalkers je určena do interiérů nebo suchých exteriérů. Velikosti 25-27 jsou určeny pro nižší nárt.

Botičky značky Froddo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže, která je barvená pouze šetrnými rostlinnými barvivy. Na tuto kůži je nutné používat šetrnější impregnaci. Špatná péče může způsobit fleky, oděrky, či jinou deformitu kůže. Pro péči doporučujeme Renapur balzám na kůži (koupíte zde), Collonil impregnace z řady Organic (koupíte zde), nebo eko přípravky od firmy Ecopell (koupíte zde). Barva kůže může po ošetření impregnací ztmavnout.

Materiály:

svršek: kůže,

výstelka: přírodní vlna,

podrážka: guma.

Rozměry (v mm):

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Plus12 (na délku) a Clevermess (na šířku), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Froddo je značka z Chorvatska. Vznikla před více jak půl stoletím spojením několika ševců, kteří si vzájemně pomohli, předali zkušenosti a vytvořili firmu, která nyní zaměstnává přes tisíc lidí. Firma si zakládá na tom, že výroba jejich bot nezatěžuje životní prostředí. Tato firma nevyrábí pouze barefoot boty, my ale nabízíme jejich řadu Prewalkers. Botky této řady mají krásně měkkou podrážku, jsou dostatečně široké, lehounké - zkrátka naprosto dokonalé pro začínající chodce. Vyzkoušejte a uvidíte.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.