ZeaZoo YETI s vlnou modré

Nový produkt

Nádherné, luxusní, ručně šité botičky. Velice kvalitní 100% barefoot. Boty jsou šity z prvotřídní kůže a vytepleny pravou ovčí vlnou. Vlna má vynikající termoregulační schopnosti. 6 mm tenká vibram podrážka. Po impregnaci vydrží sníh. Boty jsou vhodné pro širší nohu.

První foto je ilustrační od výrobce (jiné oficiální foto nenabízí) další fotky jsou naše a jsou reálné a přesné.

Více informací

Skladem

2 100 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Vyzkoušet si tyto boty můžete u nás v kamenné prodejně s dětskou barefoot obuví v Praze.

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

ZeaZoo je bulharská značka, kterou založil tatínek se svou dcerou. Veškeré botičky jsou ručně šité. Jde o velice profesionální ševcovskou práci, splňující ty nejpřísnější funkční i estetické normy. Tato značka velice dbá na kvalitu veškerých materiálů, což mimo jiné dokazují i dosažené certifikáty.