Froddo Prewalkers Winter Cognac - suchý zip (verze 2017) - kožešina Zobrazit větší

Froddo Prewalkers Winter Cognac - suchý zip s vlnou (verze 2018)

Nový produkt

Zimní verze nejměkčích botek s gumovou podrážkou jaké máme. Mají podšívku z jemné kožešiny - jedná se tedy o zaručeně nejteplejší volbu z nabídky pro začínající chodce. Tato verze z roku 2017 je vhodná pro děti s průměrnou výškou nártu a užší nohou, pokud má Váš malý chodec nárt nizounký bude pro něj patrně vhodnější verze z roku 2016 - ideálně doporučujeme vyzkoušení v naší prodejně v Praze.

Více informací

Skladem

1 090 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Height153

Více informací

UPOZORNĚNÍ

Řada prewalkers je určena do interiérů nebo suchých exteriérů.

Botičky značky Froddo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže, která je barvená pouze šetrnými rostlinnými barvivy. Na tuto kůži je nutné používat šetrnější impregnaci. Špatná péče může způsobit fleky, oděrky, či jinou deformitu kůže. Pro péči doporučujeme Renapur balzám na kůži, Collonil impregnace z řady Organic, nebo eko přípravky od firmy Ecopell. Barva kůže může po ošetření impregnací ztmavnout.

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Froddo je značka z Chorvatska. Vznikla před více jak půl stoletím spojením několika ševců, kteří si vzájemně pomohli, předali zkušenosti a vytvořili firmu, která nyní zaměstnává přes tisíc lidí. Firma si zakládá na tom, že výroba jejich bot nezatěžuje životní prostředí. Tato firma nevyrábí pouze barefoot boty, my ale nabízíme jejich řadu Prewalkers. Botky této řady mají krásně měkkou podrážku, jsou dostatečně široké, lehounké - zkrátka naprosto dokonalé pro začínající chodce. Vyzkoušejte a uvidíte.

Příslušenství