Tikki Sandals Adventures By Car

Nový produkt

Nejznámější produkt rumunské značky Tikki jsou bezesporu jejich sandálky. Úžasné, extrémě lehké botky, které sedí na většinu nožiček. Hodí se jako přezuvky do školky i na doma, hodí se i jako letní sandálky na ven. Ze zkušenosti víme, že vydrží opravdu hodně. Podrážka je gumová, vysoká 2 mm. Přes patu mají slabounkou gumičku. Přijďtě si je vyzkoušet do naší prodejny dětské barefoot obuvi v Praze.

Více informací

730 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

KategorieVÝPRODEJ

Více informací

UPOZORNĚNÍ: Obuv není určena k nošení na kolo či odrážedlo. 

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Rumunská značka Tikki vznikla z nouze. Na rumunském trhu se žádné barefoot botky nedaly koupit, rodiče hledali, až nakonec objednali jeden pár z USA. Z měkké podrážky byly tak nadšeni, že začali boty sami vyrábět. Původně šlo pouze o botky na přezutí, ale značka stále roste, rozšiřuje sortiment a ve světe barefoot si vydobyla skvělé postavení.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.