Tikki Sandals Summer Dream

Nový produkt

Nejznámější produkt rumunské značky Tikki jsou bezesporu jejich sandálky. Úžasné, extrémě lehké botky, které sedí na většinu nožiček. Hodí se jako přezuvky do školky i na doma, hodí se i jako letní sandálky na ven. Ze zkušenosti víme, že vydrží opravdu hodně. Podrážka je gumová, vysoká 2 mm. Přes patu mají slabounkou gumičku. Přijďtě si je vyzkoušet do naší prodejny dětské barefoot obuvi v Praze.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

730 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

KategorieVÝPRODEJ

Více informací

UPOZORNĚNÍ: Obuv není určena k nošení na kolo či odrážedlo. 

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Rumunská značka Tikki vznikla z nouze. Na rumunském trhu se žádné barefoot botky nedaly koupit, rodiče hledali, až nakonec objednali jeden pár z USA. Z měkké podrážky byly tak nadšeni, že začali boty sami vyrábět. Původně šlo pouze o botky na přezutí, ale značka stále roste, rozšiřuje sortiment a ve světe barefoot si vydobyla skvělé postavení.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.