Stonz booties Toddler - Owl

Nový produkt

Stonz - praktické boty inspirované obutím eskymáků. Jsou nositelné po tři roční obdobní... můžou se nosit naboso, s ponožkou, případně i jako návleky na capáčky/boty, nebo se zateplovací vložkou, kterou lze dokoupit zde. Nová recyklovatelná, flexibilní a voděodolná podrážka PLUSfoam je vhodná pro všechny povrchy včetně betonu. Vršek je vyroben z vodě a větru odolného nylonu 600D.

Více informací

1 200,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Boty se utahují gumičkou kolem nártu a na vrchním lemu.

Bota je velice měkká a tvárná z tohoto důvodu se (obzvláště s vložkou) měří špatně a nedá se změřit úplně s milimetrovou přesnosntní

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess a plus12, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Zakladatelkou značky Stonz je opět maminka - Lisa Will z Kanady, která chtěla se svým synem trávit co nejvíce času venku a to bez ohledu na počasí. Byla frustrovaná, že musí sina pořád nosit v krosničce a že boty mu stále z nohou padají. Žádné dostupné řešení nemohla najít a tak vymyslela a v roce 2004 pustila na trh unikátní boty/capáčky/sněhule/návleky .... mnoho bot v jedné, inspirované obuví kterou nosí eskymáci.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.