Slipstop Yoho

Nový produkt

Víceúčelové boty, které můžete nosit na pláži, v moři, u bazénu, na lodi, na hřištích, při koupání nebo surfování, po celý rok se dají nosit v jakémkoli vnitřním prostoru, jako je domov, koupelna, mateřská škola nebo tělocvična. Lehké, flexibilní a díky zvolenému materiálu prodyšné a rychleschnoucí.

Více informací

Skladem

590 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

(*) DŮLEŽITÉ: * Slipstop pomáhá snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze ve srovnání s bosými nohami. Vezměte prosím na vědomí, že existuje vždy riziko ukloznutí a pádu. Jednejte rozumně i pokud nosíte své Slipstop.

Materiály:

svršek: 95 % polyamid + 5 % elaston,

podšívka: bavlna,

podrážka: polyvinylchlorid.

Rozměry:

Šířka je měřena v klidu, vzhledem k materiálu a střihu pustí boty do šířky více, než je naměřený údaj.

Velikost18-20 (INF)21-23 (XS)24-26 (S)27-29 (M)30-32 (L)33-35 (XL)
Vnitřní délka (mm)127134156171201217
Vnitřní šířka (mm)596064687378

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Slipstop vstoupily na trh v roce 2014 a svým sloganem „Konec horkému písku a kluzkým povrchům.“ a pestrobarevnými vzory uchvátily nejedno dítko. Díky vysoké poptávce začala firma následně vyrábět také modely pro dospělé. Slipstop se vyrábí v Turecku.