Šátek na nošení dětí Bird Garden Orchidea - TENCEL, II. JAKOST, vel. 7 Zobrazit větší

Šátek na nošení dětí Bird Garden Orchidea - TENCEL, II. JAKOST, vel. 7

Nový produkt

Šátky s Tencelem jsou skvělé celoročně - v létě oceníte lehce chladivý dotek, výborné vlastnosti Tencelu týkající se rozvádění potu a vlhkosti se ale hodí kdykoli. Tencel je odolné a zároveň velmi příjemné vlákno, jehož výroba je šetrná k životnímu prostředí. Šátek je jemný, splývavý a nosný. Je možné ho používat pro malá miminka i pro velká batolata.

Více informací

3 200 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

II. JAKOST - přeskákaná osnovní nit, kosmetická vada bez vlivu na funkčnost.

Materiál: 47% Tencel, 53% bavlna

gramáž: cca 270g/m2 po praní

Samozřejmostí jsou šikmé konce šátku pro snazší vázání a zašití lemů zaručující oboustrannost.

Údržba: perte v pračce odděleně na 40°C, používejte šetrné prací prostředky. Nesušte na přímém slunci kvůli riziku vyblednutí barev. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Žehlete na program pro bavlnu.

Celá výroba od navrhování vzoru přes tkaní po šití lemů probíhá v České republice. Materiál na šátky má certifikaci Oeko Tex 100.

Šátek posíláme zabalený v látkové tašce se stylizovaným logem Loktu She. Přiložená je brožura, ve které najdete informace o nošení dětí a návod k uvázání základního úvazu, kterým je Kříž s kapsou uvnitř.

Dbejte prosím pokynů k údržbě. Doba záruky jsou 2 roky.

Údržba:

Nový šátek nejprve vyperte - teprve poté si vazba “sedne”. Po prvním praní se šátek srazí. Je to normální vlastnost tkaniny a počítáme s tím, proto Vám posíláme šátky delší, aby po sražení měly předepsanou velikost. Šátky ze 100% bavlny perte s prádlem podobných barev na 40°C. Používejte šetrný prací prostředek, nejlépe tekutý. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky.

Sušte je nejlépe pověšené mimo přímé sluneční světlo, jinak hrozí blednutí barev. Sušení v bubnové sušičce nedoporučujeme.

Šátky žehlete režimem na bavlnu.

Šátky s příměsí merino vlny TEC (total easy care) perte na velmi šetrný program pro vlnu na 30°C, ždímejte na nejnižší otáčky (případně vůbec), sušte je vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Při praní používejte šetrný prací prostředek určený na vlnu. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky. Žehlit můžete na nejnižší stupeň.

TABULKA VELIKOSTÍ:

velikost

délka šátku (po vyprání)

použití*
33,1 múvazy na bok, na záda (batoh)
43,6 múvazy na bok, na záda (batoh)
54,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 38 a menší
64,6 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 40 - 42
75,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 44 a více

* pozn. k tabulce: údaje k velikostem jsou orientační, záleží i na výšce postavy - čím vyšší jste, tím delší šátek potřebujete. 

Úvazů je dnes celá řada, nicméně stále platí, že tím nejpoužívanějším je KsK - tedy Kříž s kapsou uvnitř.