Šátek na nošení dětí Bird Garden Azalea, vel. 6 Zobrazit větší

Šátek na nošení dětí Bird Garden Azalea - MERINO, vel. 6

Nový produkt

Skvělý šátek s příměsí jemné merino vlny. V testování hodnocen jako velmi nosný - a tedy skvělý pro větší děti - nicméně hezky se s ním vážou i malá miminka. Merino vlna má řadu unikátních vlastností: je měkká a příjemná. Je nepřekonatelná, co se termoregulace týče - v zimě zahřeje, v létě rozvede vlhkost do velké plochy, čímž zajistí rovnoměrné ochlazování. Je prodyšná a odolná proti zápachu.

Více informací

3 300 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

materiál: 51% merino TEC mulesing free, 49% bavlna

gramáž: cca 270g/m2 po praní

Samozřejmostí jsou šikmé konce šátku pro snazší vázání a zašití lemů zaručující oboustrannost.

Údržba: perte v pračce odděleně na velmi mírný program na vlnu (30°C, ždímání žádné nebo na nejnižší otáčky), používejte šetrné prací prostředky určené na vlnu. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky. Sušte vodorovně rozložené, nedoporučujeme sušit v sušičce. Žehlete na nejnižší teplotu (program pro vlnu). 

Celá výroba od navrhování vzoru přes tkaní po šití lemů probíhá v České republice. Materiál na šátky má certifikaci Oeko Tex 100

Šátek posíláme zabalený v látkové tašce se stylizovaným logem Loktu She. Přiložená je brožura, ve které najdete informace o nošení dětí a návod k uvázání základního úvazu, kterým je Kříž s kapsou uvnitř.

Záruční doba jsou dva roky.

Údržba:

Nový šátek nejprve vyperte - teprve poté si vazba “sedne”. Po prvním praní se šátek srazí. Je to normální vlastnost tkaniny a počítáme s tím, proto Vám posíláme šátky delší, aby po sražení měly předepsanou velikost. Šátky ze 100% bavlny perte s prádlem podobných barev na 40°C. Používejte šetrný prací prostředek, nejlépe tekutý. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky.

Sušte je nejlépe pověšené mimo přímé sluneční světlo, jinak hrozí blednutí barev. Sušení v bubnové sušičce nedoporučujeme.

Šátky žehlete režimem na bavlnu.

Šátky s příměsí merino vlny TEC (total easy care) perte na velmi šetrný program pro vlnu na 30°C, ždímejte na nejnižší otáčky (případně vůbec), sušte je vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Při praní používejte šetrný prací prostředek určený na vlnu. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky. Žehlit můžete na nejnižší stupeň.

TABULKA VELIKOSTÍ:

velikost

délka šátku (po vyprání)

použití*
33,1 múvazy na bok, na záda (batoh)
43,6 múvazy na bok, na záda (batoh)
54,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 38 a menší
64,6 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 40 - 42
75,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 44 a více

* pozn. k tabulce: údaje k velikostem jsou orientační, záleží i na výšce postavy - čím vyšší jste, tím delší šátek potřebujete. 

Úvazů je dnes celá řada, nicméně stále platí, že tím nejpoužívanějším je KsK - tedy Kříž s kapsou uvnitř.