Šátek na nošení dětí Raindrops Azure, vel. 7 Zobrazit větší

Šátek na nošení dětí Raindrops Azure, vel. 7

Nový produkt

Šátek je vyroben ze 100% česané bavlny. Díky způsobu tkaní a žakárové vazbě nabízí miminku rovnoměrnou oporu a krásně se přizpůsobí tělíčku dítěte i Vám. Samozřejmostí je označení středu a šikmé cípy, které usnadňují zavazování uzle. Díky zašití okrajů je šátek oboustranný - nemá tedy rub a líc, ale můžete ho nosit ven tou stranou, která se vám zrovna líbí víc.

Více informací

2 830 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Bird Garden patří díky gramáži kolem 280 g/m2 mezi středně silné šátky. Jsou univerzální a vystačíte s nimi na celou dobu nošení. Díky své měkkosti jsou vhodné pro miminka od narození (což jsme důkladně otestovaly), díky gramáži a způsobu tkaní Vám budou pohodlné i s velkými dětmi (také otestováno:).


Šátky jsou příjemné hned od začátku, doba zanášení (jak se nazývá proces, během nějž šátek díky používání měkne a stává se pohodlnějším) je tedy naprosto minimální a šátky jsou pohodlné od začátku. Vzhledem ke svému složení je nenáročný na údržbu.


Celá výroba od navrhování vzoru přes tkaní po šití lemů probíhá v České republice. Materiál na šátky má certifikaci Oeko Tex 100


Šátek posíláme zabalený v látkové tašce vlastní výroby, přiložená je brožura, ve které najdete informace o nošení dětí a návod k uvázání základního úvazu, kterým je Kříž s kapsou uvnitř. 

Dbejte prosím pokynů k údržbě. Doba záruky jsou 2 roky.

Údržba:

Nový šátek nejprve vyperte - teprve poté si vazba “sedne”. Po prvním praní se šátek srazí. Je to normální vlastnost tkaniny a počítáme s tím, proto Vám posíláme šátky delší, aby po sražení měly předepsanou velikost. Šátky ze 100% bavlny perte s prádlem podobných barev na 40°C. Používejte šetrný prací prostředek, nejlépe tekutý. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky.

Sušte je nejlépe pověšené mimo přímé sluneční světlo, jinak hrozí blednutí barev. Sušení v bubnové sušičce nedoporučujeme.

Šátky žehlete režimem na bavlnu.

Šátky s příměsí merino vlny TEC (total easy care) perte na velmi šetrný program pro vlnu na 30°C, ždímejte na nejnižší otáčky (případně vůbec), sušte je vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Při praní používejte šetrný prací prostředek určený na vlnu. Nepoužívejte aviváž ani bělící prostředky. Žehlit můžete na nejnižší stupeň.

TABULKA VELIKOSTÍ:

velikost

délka šátku (po vyprání)

použití*
33,1 múvazy na bok, na záda (batoh)
43,6 múvazy na bok, na záda (batoh)
54,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 38 a menší
64,6 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 40 - 42
75,1 mKsK - základní úvaz, složitější úvazy na záda (dvojitý hammock) - konf. velikost 44 a více

* pozn. k tabulce: údaje k velikostem jsou orientační, záleží i na výšce postavy - čím vyšší jste, tím delší šátek potřebujete. 

Úvazů je dnes celá řada, nicméně stále platí, že tím nejpoužívanějším je KsK - tedy Kříž s kapsou uvnitř.