Anatomic Barefoot Raspberry

Nový produkt

Přezůvky české značky Anatomic jsou vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. 3mm protiskluzová podrážka ze silného vulkanizovaného kaučuku zajišťuje maximální flexibilitu. Přezůvky mají zpevněný opatek, vyjímatelnou koženou stélku bez podpory klenby a jsou použitelné do interiéru (v případě použití v exteriéru může dojít k jejich rychlému opotřebení).

 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

279 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: textil,

výstelka: kůže,

podrážka: guma.

Rozměry (v mm):

VELIKOST 24 25 26 27 28 29 30 31 32
VNITŘNÍ DÉLKA 154 161 167 176 181 188 194 202 208
VNITŘNÍ ŠÍŘKA 63 66 69 69 71 71 73 76 76

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Česká značka Anatomic je výrobcem dětské obuvi, která se snaží maximálně respektovat ANATOMICký tvar lidského chodidla. Značka disponuje vlastním týmem technologů a návrhářů a snaží se, aby její boty vnitřním prostorem kopírovaly anatomii lidského chodidla, vnitřním prostorem kopírovaly anatomii lidského chodidla, byly z pouze zdravotně nezávadných materiálů, měly vyjímatelné vnitřní vložky s antibakteriálním a antizánětlivým účinkem, byly šity v etických podmínkách.