Renapur Balzám na kůži 125 ml Zobrazit větší

Renapur Balzám na kůži 125 ml

Nový produkt

Účinný balzám na kůže, na veškeré kožené výrobky jako sedla, rukavice, boty, oblečení a kožený nábytek. Pro své unikátní složení rychle schne a nevytváří mastný povrch. Balzám kůži chrání, impregnuje a vrací jí jas.

Balzám obsahuje včelí vosk, který impregnuje a ochraňuje kůži proti vodě. Obsahuje také jojobový olej a je použitelný i na umělé materiály.

Balení obsahuje aplikační houbičku.

Více informací

Skladem

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Balzám je určen na všechny typy hladkých kůží. Využijte balzám na kůže pro jeho bezkonkurenční ochranné schopnosti pro kůže zavazadel, tašek, sak a kabátů, nábytku, autosedadel a jezdeckých sedel. Balzám na kůže může být také použit na vinyl a imitace kůže. Balzám na kůže impregnuje voskové bundy apod.

Nepoužívejte na semiš nebo jelenice. Přírodní olej, obsažený v balzámu na kůže Renapur, by mohl některé kůže použité na bundách a botách ztmavit. Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte balzám na kůže před jeho dalším použitím na malé ploše, která není vidět.

Balzám vydrží velmi dlouho a je velice hospodárný. Jeden 125ml kelímek ošetří a ochrání až 300 párů bot, 50 kožených sak, 12 kožených obleků nebo 12 autosedadel či kožených křesel.

Renapur balzám na kůže má záruku 5leté trvanlivosti i s otevřeným kelímkem.

Veškerý doplňkový sortiment z naší nabídky si můžete přijít koupit také osobně do naší prodejny barefoot obuvi pro děti v Praze.