Slipstop Navy

Nový produkt

Víceúčelové boty pro dospělé, které můžete nosit na pláži, v moři, u bazénu, na lodi, na hřištích, při koupání nebo surfování, po celý rok se dají nosit v jakémkoli vnitřním prostoru, jako je domov, koupelna nebo tělocvična. Lehké, flexibilní a díky zvolenému materiálu prodyšné a rychleschnoucí.

Více informací

Skladem

590 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

(*) DŮLEŽITÉ: * Slipstop pomáhá snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze ve srovnání s bosými nohami. Vezměte prosím na vědomí, že existuje vždy riziko ukloznutí a pádu. Jednejte rozumně i pokud nosíte své Slipstop.

Materiály:

svršek: 95 % polyamid + 5 % elaston,

podšívka: bavlna,

podrážka: polyvinylchlorid.

Rozměry:

Šířka je měřena v klidu, vzhledem k materiálu a střihu pustí boty do šířky více, než je naměřený údaj.

Velikost35-36 (XS)37-38 (S)39-40 (M)40-41 (L) 42-43 (XL)43-44 (XXL)
Vnitřní délka (mm)--257262272284
Vnitřní šířka (mm)--89899195

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Slipstop vstoupily na trh v roce 2014 a svým sloganem „Konec horkému písku a kluzkým povrchům.“ a pestrobarevnými vzory uchvátily nejedno dítko. Díky vysoké poptávce začala firma následně vyrábět také modely pro dospělé. Slipstop se vyrábí v Turecku.