Livie&Luca Pio Pio Gold Metallic

Nový produkt

Svítivé, zlaté sandálky s jemným fialovým ptáčkem pro všechny parádnice. Nádherné botky, které nepřehlédnete a splňují to, co očekáváte - velkorysé místo pro prsty a nulový podpatek. Nenechte se zmást podrážkou (Turf), na první omak působí tvrdě, ale stačí trochu promačkat, chvilku pochodit a podrážka zcela změní své vlastnosti a stane se dokonale flexibilní. Boty jsou vhodné pro širokou nohu.

Více informací

1 350,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Compositions Cotton

Více informací

Velikost 7 147*66

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

První botičky Livie&Luca spatřily světlo světa v roce 2005. Od počátku si výrobci kladou za cíl šířit radost a zároveň tvořit a rozvíjet komunitu lidí, kteří boty vytváří a potažmo nosí. Boty jsou kvalitně šity a něco vydrží. V naší nabídce najdete pouze boty s podrážkou Turf a Honeycomb. Obzvláště ty druhé působí na první pohled tvrdě a nepoddajně. Nedejte se odradit. Stačí promačkat, chvíli v nich chodit a podrážka až zázračně změkne a je měkká a ohebná do všech směrů.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.