LBL Berny Grey

Nový produkt

Letní barefoot boty pro začínající chodce. 3 mm tenká, rovná, gumová podrážka, která je ohebná všemi směry. Boty jsou lehké, měkké a krásně prostorné v oblasti prstů. Svrchní část je vyrobena z microfiberu, vnitřek a stélka jsou z textílieBoty jsou vhodné spíše na buclatější nožičku. Přijďte si je vyzkoušet do naší prodejny barefoot obuvi pro děti v Praze.

Více informací

960,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Kategorie VÝPRODEJ

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Little blue lamb je značka pro české fanoušky barefoot dobře známá, její botičky byly jedny z prvních, které se daly v začátcích barefoot vlny v Čechách sehnat. Ne všechny řady splňují naše přísná kritéria pro výběr, ale řada baby, vhodná pro začínající chodce, ano. V naší nabídce tedy najdete zástupce této řady. 

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.