LBL Brenda Pink

Nový produkt

Veganské barefoot sandálky pro začínající chodce k nejrůznějším příležitostem. 3mm rovná gumová podrážka, která je ohebná všemi směry. Boty jsou lehké a prostorné v oblasti prstů. Svrchní část je vyrobena z microfiberu, podšívka i vyjímatelná stélka jsou z microfiberu a textílie.

Více informací

Skladem

960,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Kategorie VÝPRODEJ

Více informací

Materiály:

svršek: microfiber,

podšívka: textil/microfiber,

podrážka: guma.

Rozměry:

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Little blue lamb je značka pro české fanoušky barefoot dobře známá, její botičky byly jedny z prvních, které se daly v začátcích barefoot vlny v Čechách sehnat. Ne všechny řady splňují naše přísná kritéria pro výběr, ale řada baby, vhodná pro začínající chodce, ano. V naší nabídce tedy najdete zástupce této řady. 

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.