Jonap 041 light MODRÁ Zobrazit větší

Jonap 041 light MODRÁ

Nový produkt

Kompromisní letní kožený model od české značky Jonap pro děti s užší nohou. Svršek z velurové kůže, podšívka z textilu a tenká flexibilní podrážka zajistí pohodlí i těm nejnáročnějším. Vyjímatelná stélka má lepenou podporu klenby, kterou doporučujeme odstranit.

Více informací

Skladem

800 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

KategorieVÝPRODEJ

Více informací

Materiály:

svršek: kůže,

podšívka: textil,

podrážka: guma.

Rozměry:

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Firma JONAP – výroba obuvi s.r.o. vznikla transformací firmy Josef Píšek Paseka 85, která byla založena v roce 1992. Firma se od založení věnuje výrobě obuvi a šití svrškových dílů obuvi, především pak výrobě dětské domácí obuvi a dětské kožené obuvi. Nevyrábí pouze barefoot modely, my však nabízíme pouze kompriomisní řady 041 a 051 light, které se vyznačují rovnou a flexibilní podrážkou.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.