KidOFit Coral Pink Zobrazit větší

KidOFit Dahlia Red

Nový produkt

Krásné, letní balerinky pro holčičky. Jsou vyrobeny z kůže a semiše. Jsou měkounké, lehké a velice pohodlné.  Snadné obouvání a možnost utažení suchého zipu za kotníkem pro ty, kteří ho mají užší. 100% barefoot bez kompromisů. Přijďte si je vyzkoušet do naší kamenné prodejny barefoot obuvi pro děti v Praze.

Více informací

Skladem

1 350 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

CompositionsCotton
KategorieAKCE

Více informací

K botám jsou přidány náhradní zelené vložky, pomocí kterých je možné lehce korigovat velikost. Botu je možné zmenšit přidáním náhradní vložku pod originální žlutou stélku nebo zvětšit nahrazením žluté stélky náhradní zelenou vložkou. V tabulce jsou boty měřeny s jednou základní žlutou vložkou.

Výrobce postupně přechází z průhledné podrážky na neprůhlednou. Některé velikosti mají průhlednou, některé už ne.


Clevermess měří maximální možnou šířku na kterou se boty dají roztáhnout. Šířka stélky je zase minimální možná. Aby dítěti tyto boty dobře seděli, mělo by mít minimálně nohy na šířku stélky a maximálně na šířku změřenou měřidlem.

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

O značce KidOFit

Američan Ron Bar vědec na poli biomedicínského inženýrství hledal vhodné boty pro své dcery. Nakonec se rozhodl využít své znalosti z oblasti biomechaniky a designu obuvi a vytvořil inovativní boty podporující zdravý vývoj nohy.