Baby Bare Shoes IO Gravel - TS Zobrazit větší

Baby Bare Shoes IO Gravel - TS

Nový produkt

Kožené boty slovenské značky Baby Bare Shoes z měkké italské kůže a s 3mm gumovou podrážkou. Tvarem špičky plně respektují tvar dětského chodidla, jsou vhodné pro chodidla s prsty rozprostřenými do vějířku. Díky otvorům po obou stranách boty jsou dokonale prodyšné i do teplejšího počasí.

Více informací

Skladem

890 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: kůže,

podrážka: guma.

Rozměry (v mm):

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Baby Bare Shoes - je slovenská značka bot vyráběná v malé obuvnické dílně na Slovensku. Myšlenku založit tuto značku dostala v roce 2016 maminka Pavlína Lišková, která už několik let vede kamennou prodejnu a e-shop s barefootovou obuví. Boty prošly ročním vývojem, díky kterému se dostaly na trh v takové podobě, v jaké jsou dnes. Modely Baby Bare Shoes IO jsou vyráběné z velmi kvalitích materiálů, z měkké kůže od společnosti Mastrotto, která patří ke světovým lídrům v produkci kůže, boty mají 3mm gumovou podrážku, která je taktéž vyráběna v Itálii, je velmi pružná a ohebná ve všech směrech. Všechny materiály použité na výrobu jsou certifikované a nezávadné. Modely jsou indoor/outdoor a je možné je využít jako přezůvky do školky, na doma, do dětských center nebo do exteriéru jako letní sandálky.