Nové Slipstop Yoho Zobrazit větší

Slipstop Yoho

Nový produkt

Víceúčelové boty, které můžete nosit na pláži, v moři, u bazénu, na lodi, na hřištích, při koupání nebo surfování, po celý rok se dají nosit v jakémkoli vnitřním prostoru, jako je domov, koupelna, mateřská škola nebo tělocvična. Lehké, flexibilní a díky zvolenému materiálu prodyšné a rychleschnoucí.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

(*) DŮLEŽITÉ: * Slipstop pomáhá snížit riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze ve srovnání s bosými nohami. Vezměte prosím na vědomí, že existuje vždy riziko ukloznutí a pádu. Jednejte rozumně i pokud nosíte své Slipstop.

Materiály:

svršek: 95 % polyamid + 5 % elaston,

podšívka: bavlna,

podrážka: polyvinylchlorid.

Rozměry:

Šířka je měřena v klidu, vzhledem k materiálu a střihu pustí boty do šířky více, než je naměřený údaj.

Velikost 18-20 (INF) 21-23 (XS) 24-26 (S) 27-29 (M) 30-32 (L) 33-35 (XL)
Vnitřní délka (mm) 127 134 156 171 201 217
Vnitřní šířka (mm) 59 60 64 68 73 78

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Slipstop vstoupily na trh v roce 2014 a svým sloganem „Konec horkému písku a kluzkým povrchům.“ a pestrobarevnými vzory uchvátily nejedno dítko. Díky vysoké poptávce začala firma následně vyrábět také modely pro dospělé. Slipstop se vyrábí v Turecku.