VĚRNOSTNÍ PROGRAM SPOLEČNOSTI SVOBODNÁ CHŮZE, S. R. O.


VYDÁVÁNÍ NOVÝCH KARTIČEK VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU BYLO DOČASNĚ POZASTAVENO, pro kartičky již vydané platí podmínky viz níže. Děkujeme za pochopení a těšíme se na váš nákup.

Podmínky věrnostního programu

Toto jsou podmínky, které platí pro Vaše členství v programu věrnostní karty společnosti Svobodná chůze, s. r. o., (dále jen „Věrnostní program“). Program vám umožňuje získávat od společnosti Svobodná chůze, s. r. o. (dále jen „Společnost“), slevy na nákup zboží v kamenné prodejně Společnosti na adrese Zenklova 220/162, Praha 8.

  1. Věrnostní karta je zákazníkovi vydána při nákupu zboží v kamenné prodejně Společnosti. Zákazníkem zaplacená částka je zapsána do karty, hodnoty jednotlivých nákupů se sčítají a při dosažení následujících úrovní je zákazníkovi při nákupu zboží poskytnuta jednorázová sleva v dané výši.

Při celkové hodnotě 5000 Kč za všechny nákupy – okamžitá sleva 3 %.

Při celkové hodnotě 7500 Kč za všechny nákupy – okamžitá sleva 6 %.

Při celkové hodnotě 10000 Kč za všechny nákupy – okamžitá sleva 9 %.

Každou slevu je možné uplatnit pouze jednou a slevy se nesčítají.

  1. Platnost karty je 12 měsíců od data vydání.
  2. Věrnostní program se vztahuje pouze na zboží skladem, nevztahuje se na nákup zboží ve slevě, dárkových poukazů, zboží značky Duomamas, CD Zpívejte s námi, sortiment kojicích náhrdelníků. Věrnostní program se nevztahuje na fyzioterapeutické konzultace ani workshopy či semináře pořádané Společností.
  3. Karta platí pouze pro nákup v kamenné prodejně v Praze, nikoli pro nákupy přes e-shop.
  4. Pokud je zakoupené zboží vráceno, je daná hodnota z karty odečtena a Společnost si vyhrazuje právo snížit nebo zrušit slevu, které bylo díky nákupu daného zboží dosaženo.
  5. Společnost si vyhrazuje právo změnit či upravit podmínky Věrnostního programu. Všechny změny budou oznámeny na internetových stránkách Společnosti (https://www.svobodnachuze.cz).
  6. Společnost si vyhrazuje právo přijmout jakákoliv vhodná opatření, pokud držitel karty poruší podmínky Věrnostního programu spojené s vlastnictvím a užíváním věrnostní karty.
  7. Společnost si vyhrazuje právo Věrnostní program kdykoliv zrušit.