Kamenná prodejna v Praze

Otevírací doba:

Po-Pá

10-18 hod.

So

pouze na objednání, SMS na číslo 774 642 007

Protože chceme svým zákazníkům poskytovat profesionální osobní přístup, můžete si všechno naše zboží (obuv, impregnace aj.) prohlédnout také v kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze. Nebojte se za námi přijít pro radu - změříme, poradíme, nabídneme, vyzkoušíme, vybereme. To vše s ohledem na vaše přání nebo na přání vašich dětí.

Obchod jistě nezklame ani ty nejmenší. Mohou si u nás něco namalovat, s něčím pohrát, něco přečíst, něčím nebo po něčem se proběhnout. To vše samozřejmě v prostředí uzpůsobeném dětem a jejich potřebám. :-)

Najdete nás na adrese:

Zenklova 220/162, Praha 8 - Libeň, 18200

POZOR!!! Pokud k nám jedete automobilem podle navigace (vyjma např. Google Maps či Waze, kde si můžete rovnou zadat jako cíl cesty Svobodná chůze), vždy dbejte na to, abyste jeli na adresu ZENKLOVA 162/220, nikoli jen Zenklova 162! V ulici Zenklova jsou dva domy s číslem 162, a když vám navigace nabídne pouze Zenklova 162, zavede vás na jinou adresu (konkrétně Zenklova 614/162). Pokud vám navigace neumožňuje nastavit č. p. i č. o., zadejte např. adresu Zenklova 846/195, případně ulice Pod Hliništěm nebo Okrouhlická, které vás zavedou téměř až k naší prodejně.

Jak se k nám dostanete:

1. MHD - jen pár metrů od obchodu se nachází tramvajová zastávka Okrouhlická (tramvaje 3, 10, 24 jezdí ze směru Kobylisy nebo Palmovka), pěšky se k nám dostanete také ze stanice metra Kobylisy (linka C).

2. autem - parkování je možné na ulici. V blízkosti obchodu jsou modré zóny (platné po-pá 8-20 hod.), proto před cestou doporučujeme nastudování této mapy zón placeného stání.