O nás

Vítáme Vás na stránkách barefoot projektu Svobodná chůze. Na místě, kde můžete zout svazující konvence a obout se do přirozenosti.

Bylo nebylo, za sto věžemi, jednou řekou a jedním hradem se setkaly tři maminky čtyř úžasných dítek. Usměvavá Kateřina, něžná Alena a energická Markéta. Styčných bodů měly více, ale ten nejvýraznější byl jeden: barefoot, bosá chůze. Životní filozofie, ke které je přivedly děti. Střípek z mozaiky naplněného života.

Čím více pronikaly do hlubin bosé duše, tím více objevovaly svět, kterým mohou kráčet bez bot, zábran, obav i zdravotních komplikací. Svět, který nabízel mnohem víc než jen módní výstřelek současného světa. A rozhodly se o to poznání podělit. Se všemi, kteří chtějí.

Ze společného zapálení a touhy dělat věci hlavou i srdcem se rozhodly založit barefoot projekt Svobodná chůze, který se specializuje na poskytování různorodých služeb v oblasti barefoot životního stylu, obuvi, jejich zdravotních aspektů a také v oblasti vzdělávání a osvěty. Návrat ke kořenům už není klišé, je to touha dělat věci správně, pro nás, pro naše děti, pro zdraví nás všech.

To jsme my. Ženy. Matky. Dcery. Manželky. Přítelkyně. Pokud i Vy cítíte, že tohle je ta správná cesta, nebojte se a vykročte na ni spolu s námi. Jsme s vámi na jedné lodi. Táhneme za jeden provaz. :-)

Těšíme se na Vás!

Alena & Kateřina & Markéta

A kdo vlastně jsme?

Kateřina Kinzlerová

Narozena v roce 1981 v Roudnici nad Labem. Celý můj dosavadní život provází čísla a ruční práce a tomu odpovídala i má zaměstnání. Nyní jsem hlavně matka a od toho se odvíjí všechny mé aktivity a zájmy. Jak už to u některých bývá, neučím já svou dceru, ale ona mne. Díky ní jsem objevila kouzlo šátkování a ergonomického nošení, používání látkových plen, přemýšlím více nad tím, co jíme, a v neposlední řadě, co obouváme (a neobouváme). Sama jsem měla po porodu rok problémy a bolavé nohy a bosá a svobodná chůze mi pomohla se jich zbavit, tudíž už v tom jedeme celá rodina.

Řekli o mě: „Upřímná, spolehlivá, jednající a konstruktivní.“, „Rozumná, laskavá a milující lvice.“, „Srdečná, pracovitá, upřímná, rodina je pro Tebe na prvním místě. Jsi celý zivot kreativní a konstruktivní a jdeš si za svým cílem.“