O nás

Vítáme Vás na stránkách barefoot projektu Svobodná chůze. Na místě, kde můžete zout svazující konvence a obout se do přirozenosti.

Bylo nebylo, za sto věžemi, jednou řekou a jedním hradem se setkaly tři maminky čtyř úžasných dítek. Usměvavá Kateřina, něžná Alena a energická Markéta. Styčných bodů měly více, ale ten nejvýraznější byl jeden: barefoot, bosá chůze. Životní filozofie, ke které je přivedly děti. Střípek z mozaiky naplněného života.

Čím více pronikaly do hlubin bosé duše, tím více objevovaly svět, kterým mohou kráčet bez bot, zábran, obav i zdravotních komplikací. Svět, který nabízel mnohem víc než jen módní výstřelek současného světa. A rozhodly se o to poznání podělit. Se všemi, kteří chtějí.

Ze společného zapálení a touhy dělat věci hlavou i srdcem se rozhodly založit barefoot projekt Svobodná chůze, který se specializuje na poskytování různorodých služeb v oblasti barefoot životního stylu, obuvi, jejich zdravotních aspektů a také v oblasti vzdělávání a osvěty. Návrat ke kořenům už není klišé, je to touha dělat věci správně, pro nás, pro naše děti, pro zdraví nás všech.

To jsme my. Ženy. Matky. Dcery. Manželky. Přítelkyně. Pokud i Vy cítíte, že tohle je ta správná cesta, nebojte se a vykročte na ni spolu s námi. Jsme s vámi na jedné lodi. Táhneme za jeden provaz. :-)

Těšíme se na Vás!

Alena & Kateřina & Markéta

A kdo vlastně jsme?

Kateřina Kinzlerová

Narozena v roce 1981 v Roudnici nad Labem. Celý můj dosavadní život provází čísla a ruční práce a tomu odpovídala i má zaměstnání. Nyní jsem hlavně matka a od toho se odvíjí všechny mé aktivity a zájmy. Jak už to u některých bývá, neučím já svou dceru, ale ona mne. Díky ní jsem objevila kouzlo šátkování a ergonomického nošení, používání látkových plen, přemýšlím více nad tím, co jíme, a v neposlední řadě, co obouváme (a neobouváme). Sama jsem měla po porodu rok problémy a bolavé nohy a bosá a svobodná chůze mi pomohla se jich zbavit, tudíž už v tom jedeme celá rodina.

Řekli o mě: „Upřímná, spolehlivá, jednající a konstruktivní.“, „Rozumná, laskavá a milující lvice.“, „Srdečná, pracovitá, upřímná, rodina je pro Tebe na prvním místě. Jsi celý zivot kreativní a konstruktivní a jdeš si za svým cílem.“

Ve Svobodné chůzi se věnuji číslům, tabulkám, účetnictví a hlavně našim zákazníkům jako prodejce.

Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese katerina@svobodnachuze.cz.

Markéta Kolací Mašková

Aktivní máma ještě aktivnějšího syna, vášnivá čtenářka klasické literatury, milovnice cizích jazyků, přírody, nadšená cestovatelka a barefooťačka tělem i duší.

O barefoot jsem se začala zajímat ke konci roku 2014, půl roku na to jsem jedny barefoot boty nazula a už je nesundala (ha ha). Po menší osvětě jedou na stejné vlně i mí dva nejbližší, manžel a syn. Čteme, zajímáme se, vzděláváme se a snažíme se ukazovat i ostatním, že na chůzi naboso není nic nezdravého, nevhodného či ponižujícího. Ten bezprostřední kontakt se zemí vám zkrátka nic nenahradí.

Ve Svobodné chůzi se zaměřuji na nákup zboží, komunikaci s dodavateli i zákazníky, správu e-shopu, reklamace, marketing a osvětovou činnost.

Jak řekl americký spisovatel E. Hubbart - „Největší chyba, kterou můžete v životě udělat, je mít neustále strach, že nějakou uděláte.“ A proto se nebojte a důvěřujte svému tělu. Nebo nám. :-)

Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese marketa@svobodnachuze.cz.