Bobux Play XPLORER Habitat Printed Pink + Silver Zobrazit větší

Bobux Play XPLORER Habitat Printed Pink + Silver

Nový produkt

Velice stylové a lehnounké boty s koženým svrškem. Vhodné pro první krůčky dětí, které mají úzkou nožku. Podrážka je velmi odolná a přitom krásně ohebná, měkká a dostatečně tenká. Díky špičce z odolného materiálu jsou boty vhodné i pro děti, které si ještě vypomáhají lezením. Bota se snadno obouvá a velmi dobře drží na noze.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 200 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: kůže + textil,

podšívka: kůže,

podrážka: guma.

Rozměry (v mm):

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Clevermess (zakoupit můžete zde) a Plus12 (zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Stejně jako u mnohých jiných barefoot značek i tady stojí na počátku rodiče. Tentokrát to byli Chris a Colleen Bennettovi z Nového Zélandu, kteří v roce 1991 hledali flexibilní botičky pro svou 9měsíční dceru Chloe. Vytvořili tedy první botu z měkké kůže a semiše, s elastickým lemem kolem kotníku - na tento model navazuje řada Xplorer, kterou našim zákazníkům nabízíme. Ne všechny boty značky Bobux splňují barefoot kritéria, ale tato ano.