Bundgaard Tannu Red

Nový produkt

Pěkné, elegantní, kožené, boty dánské značky Bundgaard. Tento model je 100% barefoot - boty jsou velice měkké, poddajné a ohebné všemi směry.

Více informací

Skladem

990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Značka Bundgaard byla založena již v roce 1904 ve městě Esjberg v Dánsku. Bundgaard vyznává tradiční řemeslo a užívá vysoce kvalitní materiály. Ne všechny řady značky Bundgaard jsou barefoot, ale my jsme vybraly takové boty které splňují barefoot kritéria, nebo se jim velmi blíží a jsou vhodným kompromisem. Boty se vyznačují především velmi dobrým prostorem pro prsty a měkkou podrážkou. Ve většině případů se jedná o celokožené boty, modely TEX jsou s membránou.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.