Filii TEX FLEECE graphit/pink Zobrazit větší

Filii TEX FLEECE graphit/pink

Nový produkt

Funkční a velice kvalitní zimní botičky, které nezklamou. Jsou z hladké anilinové kůže, mají super-tex membránu a fleecovou výstelku. Jsou velice odolné, a přitom lehounké. Barefoot bez kompromisů, nožička v teple a suchu, co víc si pro zimu přát. Vidět a vyzkoušet je můžete u nás v kamenné prodejně s dětskou barefoot obuví v Praze.

Více informací

Skladem

1 980,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Height 153

Více informací

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Tyto botičky vznikají kompletně v Německu, na čemž si firma velice zakládá. Stojí za ní opět rodiče, zejména designérka Brigitte White, která chtěla vyvinout botky, které nebudou omezovat děti v pohybu.