ZeaZoo Akita Dark Green

Nový produkt

Tak toto už nejsou žádné botičky, to jsou parádní celokožené boty pro všechny, ze kterých se stávají mladí pánové a sličné slečny. Luxus ručně vyráběných bot, vysoký barefoot komfort. Elegantní, kvalitní bota, o které vaše dítě nebude ani vědět, že ji obulo. Ideální na podzim, jaro, chladnější léto a s vlněnou ponožkou  i mírnou zimu. Přijďte se na ně podívat do našeho barefoot obchodu v Praze.

Více informací

Skladem

1 990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Height153

Více informací

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

ZeaZoo je bulharská značka, kterou založil tatínek se svou dcerou. Veškeré botičky jsou ručně šité. Jde o velice profesionální ševcovskou práci, splňující ty nejpřísnější funkční i estetické normy. Tato značka velice dbá na kvalitu veškerých materiálů, což mimo jiné dokazují i dosažené certifikáty.