ZeaZoo Corela Green

Nový produkt

Kvalitní, ručně šité, celokožené barefoot boty. Vhodné od jara do podzimu. Pro ty, kteří chtějí dětem dopřát maximální barefoot komfort, a nechtějí je ošidit o krásné obrázky. Boty, které se budou malým chodcům jistě líbit a co zaručeně hodně vydrží. Oproti fotografii mají boty temně zelenou, mechovou barvu. 100% barefoot dětské boty, které si můžete vyzkoušet v naší prodejně v Praze.

Více informací

Skladem

1 190 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

KategorieVÝPRODEJ

Více informací

Rozměry (v mm):

vel. 21 - 138*60

vel. 22/23 - 145*62

vel. 24 - 155*65

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

ZeaZoo je bulharská značka, kterou založil tatínek se svou dcerou. Veškeré botičky jsou ručně šité. Jde o velice profesionální ševcovskou práci, splňující ty nejpřísnější funkční i estetické normy. Tato značka velice dbá na kvalitu veškerých materiálů, což mimo jiné dokazují i dosažené certifikáty.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.