Move By Melton Prewalker Chelsea Black

Nový produkt

Máme radost, že můžeme nabídnout tyto elegantní barefoot boty, které udělají parádu ke kalhotám i k sukni. Pro holčičky, a to i pro ty, ze kterých se už stávají slečny. Tenká měkká kůže a tenká měkká podrážka. Botky vhodné pro širokou nohu. Dětská barefoot obuv kterou si můžete vyzkoušet v kamenné prodejně v Praze.

Více informací

Skladem

950 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Dánská značka založená v roce 1985. Kromě dětské obuvi pod značkou Move by Melton firma navrhuje a vyrábí také ponožky, klobouky, rukavice či dětské spodní prádlo. Fungování firmy je založeno na třech hodnotách: flexibilita, kvalita a servis. V duchu flexibility tedy zareagovala na rostoucí poptávku po barefoot obuvi a vyvinula řadu Prewalker - kvalitní botičky z měkké kůže, splňující všechny podmínky pro bosou chůzi. V našem obchodě naleznete právě tuto řadu.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.