Move By Melton Prewalker Velcro Shoe Girl

Nový produkt

Parádní, elegantní, holčičí barefoot boty do města, do kina, k sukni i ke kalhotám. Pro ty, co rádi třpytivé, a přitom chtějí dostát kritériu bosého obouvání. Pocit podobný capáčkům, a přesto pěkná bota ve větší velikosti. Vhodné pro širší nohu. Dětská barefoot obuv kterou si můžete vyzkoušet v kamenné prodejně v Praze.

Více informací

Skladem

950 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Dánská značka založená v roce 1985. Kromě dětské obuvi pod značkou Move by Melton firma navrhuje a vyrábí také ponožky, klobouky, rukavice či dětské spodní prádlo. Fungování firmy je založeno na třech hodnotách: flexibilita, kvalita a servis. V duchu flexibility tedy zareagovala na rostoucí poptávku po barefoot obuvi a vyvinula řadu Prewalker - kvalitní botičky z měkké kůže, splňující všechny podmínky pro bosou chůzi. V našem obchodě naleznete právě tuto řadu.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.