LBL Balu blue

Nový produkt

Celoroční barefoot boty pro začínající chodce. 3mm tenká, rovná, gumová podrážka, která je ohebná všemi směry. Boty jsou lehké, měkké a krásně prostorné v oblasti prstů. Svrchní část je vyrobena z kůže a broušené kůže, vnitřek i stélka jsou z textílie. Boty jsou vhodné na tu nejbuclatější a nejširší nožičku s vysokým nártem. Přijďte si je vyzkoušet do naší prodejny barefoot obuvi pro děti v Praze.

Více informací

990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Little blue lamb je značka pro české fanoušky barefoot dobře známá, její botičky byly jedny z prvních, které se daly v začátcích barefoot vlny v Čechách sehnat. Ne všechny řady splňují naše přísná kritéria pro výběr, ale řada baby, vhodná pro začínající chodce, ano. V naší nabídce tedy najdete zástupce této řady. 

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.