Výprodej! Filii SOFT TOE - Strawberry M Zobrazit větší

Filii SOFT TOE - Strawberry M

Nový produkt

Luxusní celoroční boty na tkaničky - 100% barefoot bez kompromisů. Inovovaná podrážka je 3,5 mm tenká a vysoce flexibilní. K výrobě bot (svrchní materiál, podšívka i stélka) byla použita BIO kůže nejvyšší možné kvality - jemná, lehká, zpracovávaná pod nejpřísnějšími předpisy, činěna rostlinnými tříslovinami, bez azobarviv, PCP, chromu a těžkých kovů. Boty jsou velice lehké a vysoce odolné.

Více informací

Skladem

2 100 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Tyto botičky vznikají kompletně v Německu, na čemž si firma velice zakládá. Stojí za ní opět rodiče, zejména designérka Brigitte White, která chtěla vyvinout botky, které nebudou omezovat děti v pohybu. 

Vidět a vyzkoušet je můžete u nás v kamenné prodejně s dětskou barefoot obuví v Praze.