Sole Runner Puck červená

Nový produkt

Velice lehounké, veganské barefoot botky pro všechny holky a kluky, co běhají a dovádějí na hřištích i v přírodě. Botky jsou rychle schnoucí, dají se hezky utáhnout, hodí se i na úzký kotník. Podrážka - 2,5mm z nebarvící gumy. Dobře se obouvají, na noze vypadají pěkně a dítě o nich nebude ani vědět.

Více informací

Skladem

1 950,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Thorsten Ludwig otevřel v roce 2006 první obchod s barefoot obuví v Německu. V roce 2010 se vzhledem k nedostatku dodavatelů rozhodl založit vlastní značku Sole runner a sklidil velký úspěch. Botky jsou kvalitní a z větší části šité ručně. 

Botky si můžete koupit na našem e-shopu nebo v naší prodejně barefoot obuvi pro děti v Praze.