Sole Runner Puck modrá

Nový produkt

Velice lehounké, veganské barefoot botky pro všechny holky a kluky, co běhají a dovádějí na hřištích i v přírodě. Botky jsou rychle schnoucí, dají se hezky utáhnout, hodí se i na úzký kotník. Podrážka 2,5mm z nebarvící gumy. Dobře se obouvají, na noze vypadají pěkně a dítě o nich nebude ani vědět.

Více informací

Skladem

1 950 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: textil s hydrofobní úpravou,

výstelka: textil,

podrážka: guma.

Rozměry (v mm):

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Plus12 (na délku, zakoupit můžete zde) a Clevermess (na šířku, zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Thorsten Ludwig otevřel v roce 2006 první obchod s barefoot obuví v Německu. V roce 2010 se vzhledem k nedostatku dodavatelů rozhodl založit vlastní značku Sole runner a sklidil velký úspěch. Botky jsou kvalitní a z větší části šité ručně.