Bundgaard Petit Velcro Acier Grey

Nový produkt

Celoroční kožené boty s gumovou podrážkou pro nejmenší chodce - vhodné od prvních krůčků. Tyto boty se hodí na užší až normální nohy, dají se dobře stáhnout kolem kotníku a pěkně drží. Mají velmi pěkný tvar špičky i pro tzv. dominantní palec. Podrážka je velmi ohebná. Mezi podrážkou a vnitřní stélkou je měkká vrstva, kterou nelze odstranit - z tohoto důvodu nejde o 100% barefoot.

Více informací

Skladem

1 290 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Dominantní palec = palec který je z prstů nejdelší, případně se vytáčí směrem ven od chodidla.

Materiály:

svršek: kůže,

výstelka: kůže,

podrážka: guma.

Rozměry:

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Plus12 (na délku) a Clevermess (na šířku), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Značka Bundgaard byla založena již v roce 1904 ve městě Esjberg v Dánsku. Bundgaard vyznává tradiční řemeslo a užívá vysoce kvalitní materiály. Ne všechny řady značky Bundgaard jsou barefoot, ale my jsme vybraly takové boty, které splňují barefoot kritéria nebo se jim velmi blíží, a jsou tak vhodným kompromisem. Boty se vyznačují především velmi dobrým prostorem pro prsty a měkkou podrážkou. Ve většině případů se jedná o celokožené boty, modely TEX jsou s membránou.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.

Příslušenství