Taptapi Žirafka Žofka

Nový produkt

Capáčky pro první krůčky dětí i přezůvky pro starší děti do herniček, na návštěvy či všude tam, kde může klouzat podlaha či být zima. V suchých a teplých dnech se dají nosit i venku. Oproti Capiki mají podrážku ze dvou vrstev a na špičce ochranný proužek kůže - jsou odolnější proti okopání i proti odření u dětí, které si ještě vypomáhají lezením po čtyřech. Podrážku je dobré pravidelně zdrsňovat.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

290 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Dnes už tradiční česká značka která vyrábí kožené capáčky pro začínající chodce. Capáčky jsou z nezávadné kůže, atestované v české laboratoři. Vhodné jsou především pro první krůčky na doma (v letních měsících se dají nosit i venku), aby batolátka nezábly nožky na studeném povrchu. Díky podrážce z broušené kůže nebudou první krůčky klouzat. Řada Taptapi má navíc ochranný proužek na špičce boty, je tedy velice vhodná pro dítka, která ještě hodně lezou - díky proužku si capáčky tak snadno neprodřou.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.