Afelo Sloník malinový

Nový produkt

Capáčky pro první krůčky dětí i přezůvky pro starší děti do herniček, na návštěvy či všude tam, kde může klouzat podlaha či být zima. V suchých a teplých dnech se dají nosit i venku. Afelo capáčky jsou ušity z jedné vrstvy silnější kůže a jsou vhodné na užší nohu. Podrážku je dobré pravidelně zdrsňovat.

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: kůže,

podrážka: kůže.

Rozměry (v mm):

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidel Plus12 (na délku, zakoupit můžete zde) a Clevermess (na šířku, zakoupit můžete zde), každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme.

Afelo capáčky se šijí z kvalitní italské kůže v Polsku. Vhodné jsou především pro první krůčky na doma (v letních měsících se dají nosit i venku), aby batolátka nezábly nožky na studeném povrchu. Díky podrážce z broušené kůže nebudou první krůčky klouzat.

Příslušenství