Jojo Maman Bébé Moccasin Slipper Socks Dino Zobrazit větší

Jojo Maman Bébé Moccasin Slipper Socks Dino

Nový produkt

Ponožky s koženou podrážkou, které se dokonale přizpůsobí každé noze. Můžete je využít jako přezůvky do chladného či kluzkého interiéru.

Více informací

Skladem

350 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiály:

svršek: 83% bavlna, 16% polyamid, 1% elastan,

podrážka: přírodní a syntetická kůže.

Rozměry (v mm):

6-12 měsíců1-2 roky2-4 roky
Vnitřní délka110135155
Vnitřní šířka485762

Clevermess měří maximální možnou šířku na kterou se boty dají roztáhnout. Šířka stélky je zase minimální možná. Aby dítěti tyto boty dobře seděli, mělo by mít minimálně nohy na šířku stélky a maximálně na šířku změřenou měřidlem.

Holínky doporučujeme kupovat s nadměrkem maximálně 1 cm, aby se dětem nevyzouvaly. Nejde o 100% barefoot, ale o velice rozumný kompromis. Přijďte se přesvědčit do naší prodejny barefoot obuvi pro děti v Praze.

Botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Tradiční firma z Velké Británie - je nám velice sympatická svým etickým kodexem, velmi dobře mířenou charitativní pomocí a praktickým zájmem o trvale udržitelný způsob života. Firma vyrábí především oblečení pro děti, těhotné a kojící, ale kromě toho i krásné holínky - jsou ideálně široké v oblasti prstů, hezky ohebné. Právě tyto holínky jsme zařadily do naší nabídky.