Bundgaard Walk TEX Pull On Red Savage Zobrazit větší

Bundgaard Walk TEX Pull On Red Savage

Nový produkt

Fleesem zateplené kožené boty s TEX membránou. Nejde o 100% barefoot z důvodu pevnějšího opatku. Boty vhodné na užší až normální nohu. Mají velmi pěkný tvar špičky i pro tzv. dominantní palec. Pokud chcete dosáhnout dobré ohebnosti boty (stejné jako celoroční model téže značky), je nutné vyjmout papírovou vrstvu, která je pod flísovou vložkou. S papírovou vložkou je bota tvrdá!

Více informací

Skladem

1 820 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Bota má zapínání na zip na boku boty. V horní části je zapínání kryto ještě suchým zipem. Vepředu je po obvodu boty stahování na šňůrku - stáhnout llze ale pouze o kousek. 

Bota není vhodná pro úzký kotník.

Dominantní palec: palec který je z prstů nejdelší, případně se vytáčí směrem ven od chodidla

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Značka Bundgaard byla založena již v roce 1904 ve městě Esjberg v Dánsku. Bundgaard vyznává tradiční řemeslo a užívá vysoce kvalitní materiály. Ne všechny řady značky Bundgaard jsou barefoot, ale my jsme vybraly takové boty které splňují barefoot kritéria, nebo se jim velmi blíží a jsou vhodným kompromisem. Boty se vyznačují především velmi dobrým prostorem pro prsty a měkkou podrážkou. Ve většině případů se jedná o celokožené boty, modely TEX jsou s membránou.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.