Beda Barefoot - pláťené boty - tmavě modrá (BF-060010/ST)

Nový produkt

Novinka českého výrobce Boty Beda. Vycházkové boty - tenisky jsou vyrobeny z prodyšné a příjemné síťoviny. 
Obuv je nadstandardně široká zejména v oblasti špičky - hodí se pro chodidlo které má prsty "do vějířku" a dominantní palec. Model na tkaničky se hodí na širokou nohu, vysoký nárt a širší kotník. Na nožku opačných kvalit doporučujeme model na suché zipy. ... detailní popis viz níže!

Více informací

820,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Boty se vyznačují ohebnou, tenkou a vysoce flexibilní podrážku a mají vyjímatelnou stélku bez klenby. 

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Česká společnost BOTY BEDA s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2002 a dnes se řadí mezi nejznámější české výrobce dětské kožené a domácí obuvi, s roční produkci 100 000 párů. Vedení firmy zareagovalo pružně na rostoucí poptávku po barefoot obuvi a zařadilo do svého sortimentu skvělé pláťené tenisky a látkové přezuvky které splňují všechny barefoot kritéria.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.