Beda Barefoot - pláťené boty - béžová (BF-060010/ST/W)

Nový produkt

Novinka českého výrobce Boty Beda. Vycházkové boty - tenisky jsou vyrobeny z prodyšné a příjemné síťoviny. 
Obuv je nadstandardně široká zejména v oblasti špičky - hodí se pro chodidlo které má prsty "do vějířku" a dominantní palec. ... detailní popis viz níže!

Více informací

820,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Boty se vyznačují ohebnou, tenkou a vysoce flexibilní podrážku a mají vyjímatelnou stélku bez klenby. Ideální jsou na normální až širší nohu, ale díky suchým zipům krásně drží i na užší nožce. Nesedí na příliš úzký kotník, spíše na normální či silnější.

Všechny naše barefoot botičky pro Vás přeměřujeme pomocí měřidla Clevermess, každou vícekrát, abychom dosáhli maximální přesnosti měření. Nemůžeme však zaručit, že k vám domů přijde botička na milimetr stejně velká a široká jako v naší tabulce, žádný výrobce nedokáže šít boty jednu jako druhou s absolutní přesností.

Clevermess měří maximální možnou šířku boty, pokud má vaše dítě nožku o pár milimetrů užší, může mu bota i tak dobře sedět, pokud má nožku o pár milimetrů širší, už její nákup nedoporučujeme. 

Česká společnost BOTY BEDA s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2002 a dnes se řadí mezi nejznámější české výrobce dětské kožené a domácí obuvi, s roční produkci 100 000 párů. Vedení firmy zareagovalo pružně na rostoucí poptávku po barefoot obuvi a zařadilo do svého sortimentu skvělé pláťené tenisky a látkové přezuvky které splňují všechny barefoot kritéria.

Všechny boty je možné si osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně dětské barefoot obuvi v Praze.