EKO Drogerie a domácnost Počet produktů: 35

Podkategorie

 • Praní a sušení

  Moderní ekologické prací prášky, gely či avivážní prostředky jsou založené na bázi přírodních minerálních látek a rostlinných složek. Jsou netoxické, šetrné k vašemu zdraví a v přírodě kompletně odbouratelné. Vaše prádlo vyperou stejně dobře, díky éterickým olejům krásně voní a jsou cenově dostupné. Vyzkoušejte je.

 • Úklid a čistota

  Moderní ekologické čistící a úklidové prostředky jsou založené na bázi přírodních minerálních látek a rostlinných složek. Jsou netoxické, šetrné k vašemu zdraví a v přírodě kompletně odbouratelné. Váš domov s nimi vyčistíte stejně účinně a přitom bez nežádoucích vedlejších účinků. Díky přírodním éterickým olejům krásně voní.

 • Mytí nádobí a kuchyň

  Nádobí můžete umývat buď prostředky s umělými, chemickými přísadami nebo přípravky na přírodní, převážně rostlinné bázi. Ty jsou v přírodě snáze odbouratelné, netoxické i přívětivé k vaší pokožce. Jsou účinné, dobře pění a krásně voní.

  Pozor je třeba dát především na tablety a prášky do myčky. Ty běžné stále obsahují fosfáty a bělící látky na bázi chlóru. Skrze odpady se tyto látky dostávají do povrchových i spodních vod. Mají ničivé vlivy na vodní organismy a na přírodu vůbec. A k nám se vždy dostanou zpět. Vodovodním kohoutkem nebo třeba ve formě ryby na talíři. 

 • Kosmetika a hygiena

  Přírodní kosmetika a osobní hygiena

  Chceme přispět k etickému a zodpovědnému nakupování. Žádné z produktů, které prodáváme (drogerie, přírodní a bio kosmetika nebo třeba osvěžovače), nebyly testované na zvířatech. Veškeré produkty jsou bez obsahu živočišných složek a jsou tak vhodné pro vegany. Mnohé značky mají přímo certifikaci od Vegan Society a Cruelty-Free.

 • Pro miminka
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 35 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 35 položek